راهکاری برای شنوایی بهتر

سال نو مبارک

ضمن تبریک سال نو به  اطلاع بیماران گرامی میرساند کلینیک شعبه نارمک در روزهای 6و8 فروردین  و کلینیک شعبه تجریش در روز 7 فروردین از ساعت 4-6 عصرباز و آماده ارائه خدمت میباشد در صورت نیاز با شماره 09127955030 تماس حاصل فرمایید.

شنوایی شناسی پزشکی

علوم مختلف در زمینه تخصصی خود هریک دارای زمینه های گسترده و غالباً مشتمل بر شاخه های متعدد و حتی مستقل از یکدیگر هستند. از طرفی ارتباط پیچیده و فراگیر بسیاری از علوم با هم و گاهی اوقات نیازهای موجود هریک از علوم به سایر شاخه های علمی، ضرورت آشنایی با کلیاتی مفید از آن علوم را پیش می آورد. از این رو لزوم وجود منابعی کلی در هر یک از زمینه های علمی برای این آشنایی، ضروری به نظر می رسد. شاخه های متعدد علوم پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و آشنایی کلی با برخی رشته ها از ضروریات غالب رشته های پزشکی است.

یکی از حیطه های ضروری برای غالب شاخه های پزشکی و پیراپزشکی، بخش شنوایی است. علم شنوایی و معاینات سیستم شنیداری یکی از شاخه های مستقل علوم پزشکی است که با تکیه بر شیوه های متعدد معایناتی و خواص فیزیولوژیکی متعدد سیستم شنوایی، قادر است شرایط این مجموعه را مورد ارزیابی قرار داده و ضایعات موجود را به همراه میزان مشکل و نوع آن، مورد بررسی قرار دهد.

در بحث سنجش شنوایی شیوه های متعددی جهت ارزیابی وجود دارند که حیطه کاربردی هریک از این شیوه ها به نوع تشخیص و توانایی عملکرد فرد مورد آزمایش بستگی دارد. این شیوه های متعدد نیز هریک دارای نتایج متعدد و گسترده هستند. از این رو شیوه های تحلیلی نتایج آزمایشی نیز به روش اجرا شده طی روند ارزیابی بستگی دارد. به این دلیل آشنایی با شیوه های متعدد ارزیابی و تفسیر هر روش، امری ضروری است.

آدرس ما

1-نارمک، خیابان آیت، بین میدان نبوت و چهاراه سرسبز، روبروی بانک قوامین، پلاک 678، طبقه اول واحد یک

 

2- خيابان ولیعصر، بعد از زعفرانیه، باغ فردوس، نبش کوچه طوس، برج فردوس، پلاک 3047، طبقه سوم واحد 14

ساعات کار

روزهای شنبه تا چهارشنبه 11 تا 20

پنجشنبه ها 9 صبح الی 13 عصر 16تا 20

شماره تماس

تلفن  شعبه نارمك:       (5خط) 77187090

تلفن شعبه تجريش(وليعصر):

                                    (3خط) 22750085      

بیمه ها و مراکز طرف قرارداد

بیمه آسیا،بیمه  پاسارگاد، بیمه تعاون، بیمهSOS،بیمه سرمد،بیمه البرز، بیمه دی، بیمه سامان، بیمه ملت، بانک تجارت، بانک کشاورزی، بانک رفاه و کانون بازنشستگان وزارت امور اقتصادی و دارایی