راهکاری برای شنوایی بهتر

سال نو مبارک

ضمن تبریک سال نو به  اطلاع بیماران گرامی میرساند کلینیک شعبه نارمک در روزهای 6و8 فروردین  و کلینیک شعبه تجریش در روز 7 فروردین از ساعت 4-6 عصرباز و آماده ارائه خدمت میباشد در صورت نیاز با شماره 09127955030 تماس حاصل فرمایید.

پاسخ شنوایی پایدار (ASSR)

پاسخ پایدار شنوایی (ASSR)، یکی از پاسخ­ های برانگیخته­ ی شنوایی (AER) است که برای اولین­ بار و به طور مستقل در دهه­ ی 1980 توصیف شد. با شروع کاربرد بالینی آن، اصطلاح ASSR برای معرفی آن برگزیده شد. ASSR، به عنوان یک ابزار الکتروفیزیولوژیک ارزشمند در کار بالینی جهت تخمین حساسیت شنوایی، به ویژه در اطفال و خردسالان مبتلا به افت شنوایی شدید تا عمیق، مطرح گردید و به آزمون­ های اودیومتری عینی افزوده شد.

با توجه به نوپا بودن کاربرد بالینی ASSR به ویژه در ایران، و با در نظر گرفتن پیشرفت­ های سریع در ثبت این پاسخ، که عمدتاً مبتنی بر محدودیت­ های تکنیک ­های پیشین است، و آشنایی شنوایی­ شناسان با آنها را می­ طلبد، و نیز پژوهش­ های جدیدی که اغلب با ثبت و مقایسه­ ی چندین AER انجام می­ شوند و درک آنها نیازمند تبیین جایگاه ASSR در بین سایر AER است، شناخت هر چه بیشتر این پاسخ و عوامل مؤثر بر آن، ضروری به نظر می­ رسد.

عوامل یا پارامترهایی که در ارزیابی پاسخ­ های AER مؤثرند را می­توان به سه گروه کلی تقسیم کرد که عبارتند از: عوامل فردی، پارامترهای محرک و پارامترهای ثبت.

آدرس ما

1-نارمک، خیابان آیت، بین میدان نبوت و چهاراه سرسبز، روبروی بانک قوامین، پلاک 678، طبقه اول واحد یک

 

2- خيابان ولیعصر، بعد از زعفرانیه، باغ فردوس، نبش کوچه طوس، برج فردوس، پلاک 3047، طبقه سوم واحد 14

ساعات کار

روزهای شنبه تا چهارشنبه 11 تا 20

پنجشنبه ها 9 صبح الی 13 عصر 16تا 20

شماره تماس

تلفن  شعبه نارمك:       (5خط) 77187090

تلفن شعبه تجريش(وليعصر):

                                    (3خط) 22750085      

بیمه ها و مراکز طرف قرارداد

بیمه آسیا،بیمه  پاسارگاد، بیمه تعاون، بیمهSOS،بیمه سرمد،بیمه البرز، بیمه دی، بیمه سامان، بیمه ملت، بانک تجارت، بانک کشاورزی، بانک رفاه و کانون بازنشستگان وزارت امور اقتصادی و دارایی