راهکاری برای شنوایی بهتر

سال نو مبارک

ضمن تبریک سال نو به  اطلاع بیماران گرامی میرساند کلینیک شعبه نارمک در روزهای 6و8 فروردین  و کلینیک شعبه تجریش در روز 7 فروردین از ساعت 4-6 عصرباز و آماده ارائه خدمت میباشد در صورت نیاز با شماره 09127955030 تماس حاصل فرمایید.

گسیل های صوتی گوش (OAEs)

 

گسیل­ های صوتی گوش، اصوات کم­ شدتی هستند كه در حلزون توليد مي شوند، از طريق گوش مياني انتشار پيدا کرده و به مجرای گوش خارجی مي رسند و با استفاده از ميكروفونی حساس در مجرای گوش اندازه گيري مي شوند. دیوید کمپ در سال 1978 برای اولین­ بار، گسیل­ های صوتی گوش را شرح داد و مجموعه­ ای از مقالات خود در زمینه­ ی OAE را در سال 1980 به چاپ رسانید. از آن زمان، مجموعه ي وسيعي از تحقيقات به بررسی جنبه هاي مختلف OAE و ارتباط آن با عملكرد گوش پرداختند.

در مراکز بالینی، روش­های ارزیابی گسیل­ های برانگیخته (TEOAE و DPOAE)، فرصتی برای ارزیابی عملکرد حسی و به ویژه اثبات عملکرد حلزونی هنجار یا نزدیک به هنجار، فراهم کرده است. ارزش دیگر این ابزار بالینی در عینی­ بودن، کارآیی و غیرتهاجمی ­بودن آن است که آن را برای غربالگری شنوایی نوزادان و جمعیت­ های سخت­ آزمون که پاسخ­ های رفتاری معتبری به دست نمی­ دهند، بسیار مناسب و  جذاب نموده است.

 

آدرس ما

1-نارمک، خیابان آیت، بین میدان نبوت و چهاراه سرسبز، روبروی بانک قوامین، پلاک 678، طبقه اول واحد یک

 

2- خيابان ولیعصر، بعد از زعفرانیه، باغ فردوس، نبش کوچه طوس، برج فردوس، پلاک 3047، طبقه سوم واحد 14

ساعات کار

روزهای شنبه تا چهارشنبه 11 تا 20

پنجشنبه ها 9 صبح الی 13 عصر 16تا 20

شماره تماس

تلفن  شعبه نارمك:       (5خط) 77187090

تلفن شعبه تجريش(وليعصر):

                                    (3خط) 22750085      

بیمه ها و مراکز طرف قرارداد

بیمه آسیا،بیمه  پاسارگاد، بیمه تعاون، بیمهSOS،بیمه سرمد،بیمه البرز، بیمه دی، بیمه سامان، بیمه ملت، بانک تجارت، بانک کشاورزی، بانک رفاه و کانون بازنشستگان وزارت امور اقتصادی و دارایی