راهکاری برای شنوایی بهتر

سال نو مبارک

ضمن تبریک سال نو به  اطلاع بیماران گرامی میرساند کلینیک شعبه نارمک در روزهای 6و8 فروردین  و کلینیک شعبه تجریش در روز 7 فروردین از ساعت 4-6 عصرباز و آماده ارائه خدمت میباشد در صورت نیاز با شماره 09127955030 تماس حاصل فرمایید.

ماموریت

با اعتقاد به اینکه اخلاق حرفه ایی و متعهدانه در نتايج تستهاي اديولوژي و تجويز سمعك نظیر تخصص تاثیر گذار است , همواره می کوشیم تا با دمیدن روح تعهد در تمامی مدیران و کارکنان كلينيك خود , نسبت به مردم و شهری که در آن زندگی می کنیم , وفاداری و توجهمان را به اثبات برسانیم.تلاشهایمان در جهت تامین خدمات سلامت شنوايي واز يك سو ارایه پاسخهايی صحیح , دقیق و به موقع تستهاي شنوايي می باشد.به گونه ای که رهنمود و کمک شایانی برای جامعه پزشکان درراستای پیشگیری , تشخیص دقیق و به موقع , درمان موثر و کنترل سلامت شنوايي باشد و از سوي ديگر با تهيه وتجويز وسايل و تجهيزات مرتبط با شنوايي و كمك شنوايي از جمله سمعك، راهكارهاي مناسبي در جهت پيشگيري و حفظ سلامت شنوايي افراد سالم و ارتقا و بهبود سطح شنوايي افراد كم شنوا ارايه نمايد. معتقدیم که بدون شک ارتقاء علمی و آگاهی کارکنان ما موجب رشد و تعالی سلامت همشهریان عزیزمان و ضامن بقای خوش نامی , اعتبار و سودآوری سازمانمان خواهد بود.

اجزای ماموریت

 1. مشتریان :

   طیفت مشتریان ما شامل موارد زیر است :

  • بیماران
  • پزشکان
  • افراد سالمی که در پی پایش و حصول اطمینان از سلامتی شنوايي خود هستند
  • شركتها ، سازمانها و مراكزي كه در پي پايش سلامت شنوايي كاركنان خود از بدو استخدام و در طي خدمتشان هستند.
  • کارکنان سازمان ما بعنوان مشتریان داخلی هیچگاه از قلم نخواهند افتاد.
 2. محصول :

  ما ارائه دهنده خدمات سلامت شنوايي هستیم محصول خدمات ما شامل موارد زير ميشود:

  • انجام كليه تستهاي تشخيصي و غربالگري در حوزه سلامت شنوايي وتعادل.
  • ارايه تجهيزات محافظ شنوايي
  • ارايه وسايل و تجهيزات كمك شنوايي و سمعك
 3. بازارها :

  گستره بازار ما سراسر ايران اسلام است ; با تاکید بر تهران و مناطق حاشيه آن

 4. فن آوری :

  به جرات مدعی هستیم که كلينيك ما از پیشرفته ترین , به روزترین و کارآمدترین تجهيزات مربوط به حوزه شنوايي و شبکه های کامپیوتری استفاده می نماید.

 5. توجه به رشد و بقا و سودآوری :

  در این راستا بسیار اندیشیده ایم. درصد راهکارهای مربوط به آنچه به چشم منطق , تعهد و اخلاق جلوه میکند بهبود مستمر کیفیت و کمیت خدمات است.

 6. فلسفه :

  رعایت اخلاق حرفه ایی در راستای ارائه خدمات دقیق , صحیح و به موقع از طرف كلينيك شنوايي و سمعك شهر, کمک ارزندهایی است به مقوله های بهداشت , درمان و سلامت شنوايي و ما علاقه و تعهد خود را به جامعه و مردم آن , بدین گونه اثبات می نمائیم .

 7. شایستگی ممتاز:

  پرسنل مجرب , دقیق و با تحصیلات عالیه و مرتبط , انواع تستهاي شنوايي , سرعت و دقت بالا در ارائه خدمات، همچنین اعتبار اثبات شده و نام خوش آوازه از شایستگی های ممتاز كلينيك شنوايي و سمعك شهر می باشند.

 8. توجه مردم :

  تصور مثبت در مورد كلينيك شنوايي و سمعك شهر از شایستگیهای ما بوده و هست . مصمم هستیم آنرا پاس داریم و با رعایت ارزشها , هنجارها و بررسی و اعمال نظرات سازنده مشتریان و رعاتی قوانین , در جهت حفظ و ارتقای سلامت شنوايي جامعه و محیط زیست گام برداریم .

 9. توجه به کارکنان :

  مهمترین دارائی كلينيك ما , پرسنل مجرب و متعهدمان هستند. برماست که قدر این موهبت را بدانیم و با ایجاد محیطی مناسب برای کار ,امنیت , رفاه و رضایت آنها در جهت شکوفا شدن منابع ذاتی و استعدادهایشان از هیچ کوششی دریغ ننمائیم.

آدرس ما

1-نارمک، خیابان آیت، بین میدان نبوت و چهاراه سرسبز، روبروی بانک قوامین، پلاک 678، طبقه اول واحد یک

 

2- خيابان ولیعصر، بعد از زعفرانیه، باغ فردوس، نبش کوچه طوس، برج فردوس، پلاک 3047، طبقه سوم واحد 14

ساعات کار

روزهای شنبه تا چهارشنبه 11 تا 20

پنجشنبه ها 9 صبح الی 13 عصر 16تا 20

شماره تماس

تلفن  شعبه نارمك:       (5خط) 77187090

تلفن شعبه تجريش(وليعصر):

                                    (3خط) 22750085      

بیمه ها و مراکز طرف قرارداد

بیمه آسیا،بیمه  پاسارگاد، بیمه تعاون، بیمهSOS،بیمه سرمد،بیمه البرز، بیمه دی، بیمه سامان، بیمه ملت، بانک تجارت، بانک کشاورزی، بانک رفاه و کانون بازنشستگان وزارت امور اقتصادی و دارایی